Antalya Depo | Depo Antalya | Antalya Eşya Deposu | Antalya Evden Eve Deposu

Depolama

Antalya Depolama HizmetiTaşınıyorsunuz ancak yeni yerinize eşyalarınızı götürmeyeceksiniz. Bu durumda size depolama hizmetimizi öneriyoruz. Sarıcan Nakliyat olarak müşterilerimize uygun koşullarda eşya depolama hizmeti sunuyoruz.
Eşyalarınızı ısısı özel ayarlanmış alanlarda, hava sirkülasyonu olacak şekilde, nem ve tozdan korunacak biçimde paketleyerek hijyenik ortamlarda saklıyoruz.. 7/24 güvenlikli ortamda bulunan eşyalarınız firmamız garantisinde korunuyor. Depolarımız hırsızlığa karşı güvenlik görevlileri tarafından korumalı, doğal afetlere karşı sigortalıdır.Antalya Nakliyat’ta depolama nasıl yapılır; - Siz bizi arayıp depolama hizmeti için başvuru yaptıktan sonra, eşyanın tespitini yapmak üzere exper gönderiyoruz. - Eşyaların adedi, boyutları belirlendikten sonra patpat poşet, naylon, karton kutu ya da koli gibi uygun paketleme yöntemi ile koruma altına alınır . - Paketleme işlemi bittikten sonra taşınıp, depolarımızdan birine yerleştirilir. taşımacılık ve nakliye işlerinizi güvenle Firmamıza yaptırabilirsiniz
Yıllardır bu sektörde olan firmamızın Antalya Merkez'deSarıcan NakliyatDepolarımızın bölümleri eşyaların özelliklerine göre ayırıyoruz. Bu şekilde eşyaların cinslerine göre uygun sıcaklıkta kalmasını sağlıyoruz. Depolama hizmetimizden yararlanmak ve daha ayrıntılı bilgi almak için bize web sitemizin iletişim bölümündeki telefon numaralarından ulaşabilirsiniz.


Anasayfa
Kurumsal
Referanslar
İletişim
Copyright © 2014 KaliteliPanelci